| Marka: | Zehnder |
| Seria: | Forma Asym |
| Rodzaj: | Dekoracyjny |
| Wysokość: | 144.1 cm |
| Szerokość: | 59.6 cm |
| Moc: | 772 Wat |
| Rozstaw podłącz.: | 5 cm |
| Podłączenie: | Dolne |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 7613367314760 |
Grzejniki łazienkowe
Zehnder Forma Asym grzejnik łazienkowy 144,1x59,6 cm przyłącze prawe biały LFAL-150-060
Nr Kat. LFAL150060
Zehnder Forma Asym grzejnik łazienkowy 144,1x59,6 cm przyłącze prawe biały LFAL-150-060
Nr Kat. LFAL150060





