| Marka: | Zehnder |
| Seria: | Forma Asym |
| Rodzaj: | Dekoracyjny |
| Wysokość: | 116.1 cm |
| Szerokość: | 59.6 cm |
| Moc: | 628 Wat |
| Rozstaw podłącz.: | 5 cm |
| Podłączenie: | Dolne |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 7630015299156 |
Grzejniki łazienkowe
Zehnder Forma Asym grzejnik łazienkowy 116,1x59,6 cm przyłącze lewe biały LFAR-120-060
Nr Kat. LFAR120060
Zehnder Forma Asym grzejnik łazienkowy 116,1x59,6 cm przyłącze lewe biały LFAR-120-060
Nr Kat. LFAR120060





