| Marka: | Poolspa |
| Seria: | Europa |
| Kształt: | Narożna asymetryczna |
| Dłuższy bok: | 165 cm |
| Krótszy bok: | 105 cm |
| Kod EAN: | 5901128244213 |
| Wymiary z opakowaniem: | 105 x 63 x 165 cm |
| Waga z opakowaniem: | 92,00 kg |
Wanny z hydromasażem
Poolspa Europa wanna asymetryczna 165x105 cm prawa z hydromasażem SMART 2 + pakiet PLUS PHA4610ST2C1960
Nr Kat. PHA4610ST2C1960
Poolspa Europa wanna asymetryczna 165x105 cm prawa z hydromasażem SMART 2 + pakiet PLUS PHA4610ST2C1960
Nr Kat. PHA4610ST2C1960





