| Marka: | Villeroy & Boch |
| Seria: | Loop & Friends |
| Dłuższy bok: | 170 cm |
| Krótszy bok: | 75 cm |
| Kształt: | owalna |
| Materiał: | akrylowa |
| Zintegrowana obudowa: | tak |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 4065467330066 |
| Wymiary z opakowaniem: | 75 x 60 x 170 cm |
| Waga z opakowaniem: | 58,00 kg |
- Strona główna
- Wanny
- Wanny wolnostojące
- Villeroy & Boch Loop & Friends wanna narożna 170x75 cm...
Villeroy & Boch Loop & Friends wanna narożna 170x75 cm owalna biała UBA170LOF9CL00V-01
Nr Kat. UBA170LOF9CL00V01
Pytania
(2)multirabaty
Villeroy & Boch Loop & Friends wanna narożna 170x75 cm owalna biała UBA170LOF9CL00V-01
Nr Kat. UBA170LOF9CL00V01
Pytania
(2)Opis produktu Villeroy & Boch Loop & Friends wanna narożna 170x75 cm owalna biała UBA170LOF9CL00V-01
- wanna przyścienna
- do montażu narożnego po lewej stronie
- wymiary: 170 x 75 cm
- głębokość: 44 cm
- pojemność: 138 l
- w zestawie nóżki oraz panel
- z przelewem
- odpływ na środku wanny
- materiał: akryl
- waga: 47 kg
- kolor: biały (Weiss Alpin)
Dane techniczne
| Marka | Villeroy & Boch |
| Seria | Loop & Friends |
| Dłuższy bok | 170 cm |
| Krótszy bok | 75 cm |
| Kształt | owalna |
| Materiał | akrylowa |
| Zintegrowana obudowa | tak |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 4065467330066 |
| Wymiary z opakowaniem | 75 x 60 x 170 cm |
| Waga z opakowaniem | 58,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Jaki rodzaj baterii dedykowany jest tej wannie?
Wybór baterii wannowej jest kwestią indywidualnych preferencji oraz dopasowania do konkretnej aranżacji i wymiarów wanny. Producenci zazwyczaj nie określają szczegółowych wytycznych dotyczących doboru modelu baterii.
Najważniejsze jest, aby długość wylewki zapewniała swobodny wypływ wody do wnętrza wanny, co gwarantuje komfort oraz prawidłowe użytkowanie.
(0)
(0)
Czy wanna narożna ma dwa pochylone oparcia, czy jedno?
W tym modelu wanny obie strony są pochylone pod tym samym kątem.
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





