- korek bez przelewu
- waga: 0,38 kg
- kolor: chrom
| Marka: | Villeroy & Boch |
| Kształt: | okrągły |
| Typ: | bez przelewu |
| Zamykany: | nie |
| Kolor: | chrom |
| Kod EAN: | 4051202069445 |
| Wymiary z opakowaniem: | 7 x 10 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,38 kg |
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Koniec promocji za:
pon-pt:
09:00-18:00
sob.:
09:00-14:00
Zobacz stronę salonupon-pt:
8:00 - 17:00
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj sięTwój koszyk jest pusty
Nie wiesz od czego zacząć?
Zainspiruj się
Pytania
(5)| Marka: | Villeroy & Boch |
| Kształt: | okrągły |
| Typ: | bez przelewu |
| Zamykany: | nie |
| Kolor: | chrom |
| Kod EAN: | 4051202069445 |
| Wymiary z opakowaniem: | 7 x 10 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,38 kg |
Pytania
(5)Opis produktu Villeroy & Boch korek do umywalki chrom 87989061
- korek bez przelewu
- waga: 0,38 kg
- kolor: chrom
| Marka | Villeroy & Boch |
| Kształt | okrągły |
| Typ | bez przelewu |
| Zamykany | nie |
| Kolor | chrom |
| Kod EAN | 4051202069445 |
| Wymiary z opakowaniem | 7 x 10 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,38 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Produkty podobne:
Opinie klientów:


Pytania i odpowiedzi
Jeżeli umywalka podblatowa nie ma przelewu, to jak najbardziej pasuje.
Korek jest niezamykany.
Tak, ten niezamykany korek pasuje do podanej umywalki.
Tak, zawór pasuje do podanej umywalki.
Tak, korek pasuje do tej umywalki.
[concept]
[explanation]
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!