- z czarnymi uchwytami
| Marka: | Villeroy & Boch |
| Seria: | Avento |
| Szerokość: | 62.6 cm |
| Głębokość: | 48.4 cm |
| Wysokość: | 51.4 cm |
| Rodzaj: | podumywalkowa wisząca |
| Kolor: | dąb |
| Kod EAN: | 4062373930342 |
Czas na zmiany z GROHE z kodem -10% od 1499 zł!
GROHE kod -10% od 1499 zł
| Marka: | Villeroy & Boch |
| Seria: | Avento |
| Szerokość: | 62.6 cm |
| Głębokość: | 48.4 cm |
| Wysokość: | 51.4 cm |
| Rodzaj: | podumywalkowa wisząca |
| Kolor: | dąb |
| Kod EAN: | 4062373930342 |
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!