| Marka: | Vileda |
| Seria: | Star |
| Długość: | 120 cm |
| Szerokość: | 38 cm |
| Wysokość maks. rozłożona: | 96 cm |
| Regulacja wysokości: | tak |
| Podstawka pod żelazko: | tak |
| Podstawka pod gniazdko: | nie |
| Zabezpieczenie dziecięce: | tak |
| Do prasowania rękawów: | nie |
| Antenka na kabel żelazka: | nie |
Deski i akcesoria do prasowania
Vileda Star deska do prasowania 120x38 cm 170370
Nr Kat. 170370
Vileda Star deska do prasowania 120x38 cm 170370
Nr Kat. 170370





