| Marka: | Vileda |
| Seria: | Mixer 3 Ultimate |
| Rodzaj: | stojąca |
| Wysokość: | 131 cm |
| Szerokość: | 93 cm |
| Głębokość: | 71 cm |
| Materiał konstrukcji: | metal |
| Materiał prętów: | metal |
| Kod EAN: | 4023103244054 |
| Wymiary z opakowaniem: | 5 x 128 x 72 cm |
| Waga z opakowaniem: | 3,74 kg |
Suszarki i akcesoria do prania
Vileda Mixer 3 Ultimate suszarka na pranie stojąca 174077
Nr Kat. 174077
Vileda Mixer 3 Ultimate suszarka na pranie stojąca 174077
Nr Kat. 174077





