- grubość linki: 8 mm
| Marka: | Vileda |
| Seria: | Magnum |
| Grupa produktów: | suszarki do prania |
| Rodzaj: | stojąca |
| Ilość prętów: | 8 |
| Wysokość: | 128 cm |
| Szerokość: | 211 cm |
| Głębokość: | 57 cm |
| Materiał konstrukcji: | metal |
| Materiał prętów: | metal |
| Kod EAN: | 4023103217386 |
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!