| Marka: | Vileda |
| Seria: | DuActiva Classic |
| Kod EAN: | 4023103095298 |
| Wymiary z opakowaniem: | 35 x 11 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,31 kg |
- Strona główna
- Sprzątanie
- Mopy i szczotki
- Vileda DuActiva Classic wkład do szczotki 175565
Vileda DuActiva Classic wkład do szczotki 175565
Nr Kat. 175565
Vileda DuActiva Classic wkład do szczotki 175565
Nr Kat. 175565
Opis produktu Vileda DuActiva Classic wkład do szczotki 175565
- szczotka z gąbką od Viledy doskonale zbiera brud, kurz, sierść i włosy
- gąbka posiada właściwości elektrostatyczne i świetnie zamiata kurz i drobne paproszki
- duActiva Classica zapobiega wzbijaniu się kurzu w powietrze i jego ponownemu opadaniu na podłogę
- gumowe zakończenie szczotki DuActiva Classic chroni ściany przed zniszczeniami
- szczotka nie posiada drążka; kij do szczotki można dokupić osobno
Dane techniczne
| Marka | Vileda |
| Seria | DuActiva Classic |
| Kod EAN | 4023103095298 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 11 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,31 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





