| Marka: | Vayer |
| Seria: | Libra |
| Dłuższy bok: | 140.5 cm |
| Krótszy bok: | 53.5 cm |
| Typ: | wpuszczana |
| Kształt: | prostokątna |
| Otwór na baterie: | nie |
- Strona główna
- Umywalki i Zlewy
- Umywalki
- Vayer Libra umywalka 140,5x53,5 cm wpuszczana biała...
Vayer Libra umywalka 140,5x53,5 cm wpuszczana biała 140.053.015.3-1.0.1.X.0
Nr Kat. 1400530153101X0
Pytania
(2)Vayer Libra umywalka 140,5x53,5 cm wpuszczana biała 140.053.015.3-1.0.1.X.0
Nr Kat. 1400530153101X0
Pytania
(2)Opis produktu Vayer Libra umywalka 140,5x53,5 cm wpuszczana biała 140.053.015.3-1.0.1.X.0
Libra to seria umywalek, która zaspokoi każde gusta, natomiast wybór wersji zapewni, że łatwo te umywalki dopasować do każdej przestrzeni i typu projektu. Dzięki prostemu kształtowi wpasowuje się w każdą aranżację, a wysoka jakość materiałów pozwala na bardzo długi czas użytkowania.
- wymiary: 140,5 x 53,5 cm
- materiał: konglomerat
- z powłoką żelkotową
- bez otworu na baterię
- montaż: wpuszczana w blat
- odporne na obciążenia i uderzenia
- odporne na zarysowania i ścieranie
- łatwe w utrzymaniu czystości dzięki gładkiej i nieporowatej powierzchni
- odporne na kontakt z domowymi środkami czystości
- odporne na zapachy i odbarwienia
- w komplecie z osłoną odpływu w kolorze umywalki
- kolor: biały
W tej samej cenie istnieje możliwość zamówienia umywalki z otworem na armaturę - prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.
Zdjęcie przedstawia wariant umywalki z otworem.
Dane techniczne
| Marka | Vayer |
| Seria | Libra |
| Dłuższy bok | 140.5 cm |
| Krótszy bok | 53.5 cm |
| Typ | wpuszczana |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | nie |
| Kolor | biały |
| Materiał | kompozyt mineralny |
| Powłoka ochronna | tak |
| Przelew | nie |
| Położenie niecki umywalki | na środku |
| Kod EAN | 5903163208540 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 54 x 146 cm |
| Waga z opakowaniem | 34,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Jak podłączyć dołączony korek do umywalki?
Umywalka LIBRA ma w zestawie tylko maskownicę konglomeratową. We własnym zakresie należy dokupić syfon, najlepiej z sitkiem, np. : McAlpine syfon umywalkowy butelkowy biały HC1L
(0)
(0)
Jaka jest waga umywalki?
Waga: 35 kg netto
(1)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





