| Marka: | Vasco |
| Seria: | Niva |
| Rodzaj: | dekoracyjny |
| Wysokość: | 182 cm |
| Szerokość: | 42 cm |
| Moc: | 765 Wat |
| Podłączenie: | dolne |
| Kolor: | grafit |
| Kod EAN: | 5413754762271 |
| Wymiary z opakowaniem: | 35 x 200 x 50 cm |
| Waga z opakowaniem: | 26,50 kg |
Grzejniki łazienkowe
Vasco Niva grzejnik łazienkowy dekoracyjny 182x42 cm grafit 111910420182011880301-0000
Nr Kat. 1119104201820118803010000
Vasco Niva grzejnik łazienkowy dekoracyjny 182x42 cm grafit 111910420182011880301-0000
Nr Kat. 1119104201820118803010000





