| Marka: | V-TAC |
| Czujnik ruchu: | nie |
| Czujnik zmierzchu: | nie |
| Barwa światła: | 4000K |
| Moc: | 100 W |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP65 |
| Materiał wykonania: | aluminium |
| Zasilanie: | 230V |
| Strumień świetlny: | 16000 lm |
| Kod EAN: | 3800170204393 |
Naświetlacze LED
V-TAC naświetlacz 100W LED czarny 10355
Nr Kat. 10355
V-TAC naświetlacz 100W LED czarny 10355
Nr Kat. 10355





