| Marka: | Uptrend |
| Seria: | Cute |
| Dłuższy bok: | 40.6 cm |
| Krótszy bok: | 23.5 cm |
| Typ: | nablatowa |
| Kształt: | prostokątna |
| Otwór na baterie: | tak |
| Kolor: | biały |
| Materiał: | ceramika |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Przelew: | tak |
- Strona główna
- Umywalki i Zlewy
- Umywalki
- Uptrend Cute umywalka 40,6x23,5 cm prostokątna biała TR4800
Uptrend Cute umywalka 40,6x23,5 cm prostokątna biała TR4800
Nr Kat. TR4800
Pytania
(1)Opis produktu Uptrend Cute umywalka 40,6x23,5 cm prostokątna biała TR4800
Umywalka Cute to produkt dla osób, które cenią sobie tradycyjny wygląd w swoich łazienkach. Jej klasyczne kształty idealnie wpisują się w styl małych łazienek w mieszkaniach czy kawiarniach.
- wymiary: 40,6x23,5 cm
- wysokość 14,2 cm
- waga ceramiki 6,8 kg
- kolor biały połysk
- z przelewem
- z otworem na armaturę
Dane techniczne
| Marka | Uptrend |
| Seria | Cute |
| Dłuższy bok | 40.6 cm |
| Krótszy bok | 23.5 cm |
| Typ | nablatowa |
| Kształt | prostokątna |
| Otwór na baterie | tak |
| Kolor | biały |
| Materiał | ceramika |
| Powłoka ochronna | tak |
| Przelew | tak |
| Położenie niecki umywalki | po prawej stronie |
| Kod EAN | 5904063472710 |
| Wymiary z opakowaniem | 40 x 14 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,80 kg |
Kupowane z tym produktem:
Pytania i odpowiedzi
Czy jest taka umywalka ale z otworem na baterię po prawej stronie?
Umywalka jest szkliwiona obustronnie w związku z czym można zamontować baterię z lewej lub prawej strony.
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





