| Marka: | Roca |
| Seria: | Happening |
| Dłuższy bok: | 56 cm |
| Krótszy bok: | 45 cm |
| Typ: | Klasyczna, Nablatowa |
| Kształt: | Półokrągła |
| Otwór na baterie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Przelew: | tak |
| Kod EAN: | 8414329532623 |
| Wymiary z opakowaniem: | 17 x 51 x 56 cm |
Umywalki
Roca Happening umywalka 56x45 cm ścienna Maxi Clean A32756200M
Nr Kat. A32756200M
Roca Happening umywalka 56x45 cm ścienna Maxi Clean A32756200M
Nr Kat. A32756200M





