| Marka: | Duravit |
| Seria: | PuraVida |
| Dłuższy bok: | 70 cm |
| Krótszy bok: | 50 cm |
| Typ: | Klasyczna |
| Kształt: | Prostokątna |
| Otwór na baterie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Przelew: | nie |
| Kod EAN: | 4021534485305 |
| Wymiary z opakowaniem: | 21 x 55 x 73 cm |
Umywalki
Duravit PuraVida umywalka 70x50 cm ścienna 2700700000
Nr Kat. 2700700000
Duravit PuraVida umywalka 70x50 cm ścienna 2700700000
Nr Kat. 2700700000





