| Marka: | Tubądzin |
| Seria: | Teri Ivory |
| Styl: | kamień |
| Grupa wymiarowa: | duże |
| Rozmiar: | 80 x 80 |
| Zastosowanie: | wewnątrz, zewnątrz |
| Typ: | ścienno-podłogowe |
| Kolor: | beżowy |
| Powierzchnia: | lappato |
| Kształt: | kwadrat |
| Rektyfikacja: | tak |
- Strona główna
- Płytki
- Tubądzin Teri Ivory płytka ścienno-podłogowa 79,8x79,8 cm...
Tubądzin Teri Ivory płytka ścienno-podłogowa 79,8x79,8 cm beżowa
Nr Kat. PP01333079807981001
Tubądzin Teri Ivory płytka ścienno-podłogowa 79,8x79,8 cm beżowa
Nr Kat. PP01333079807981001
1,27 m2 = 1 opak. = 2 szt. = 228,32 zł
Opis produktu Tubądzin Teri Ivory płytka ścienno-podłogowa 79,8x79,8 cm beżowa
- wymiary: 79,8x79,8 cm
- grubość: 8 mm
- mrozoodporność: tak
- rektyfikacja: tak
- antypoślizgowość: R9
- klasa ścieralności: PEI 5
- materiał: gres
- powierzchnia: satynowa/gładka
- cena za m2
- ilość sztuk w opakowaniu: 2
- ilość m2 w opakowaniu: 1,27
- kolor: beżowy
Dane techniczne
| Marka | Tubądzin |
| Seria | Teri Ivory |
| Styl | kamień |
| Grupa wymiarowa | duże |
| Rozmiar | 80 x 80 |
| Zastosowanie | wewnątrz, zewnątrz |
| Typ | ścienno-podłogowe |
| Kolor | beżowy |
| Powierzchnia | lappato |
| Kształt | kwadrat |
| Rektyfikacja | tak |
| Wykończenie | gładka |
| Materiał | gres |
| Mrozoodporność | tak |
| Klasa ścieralności | PEI V |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Dłuższy bok | 79.8 cm |
| Krótszy bok | 79.8 cm |
| Kod EAN | 5900199270404 |
| Wymiary z opakowaniem | 79 x 2 x 79 cm |
| Waga z opakowaniem | 19,29 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





