| Marka: | Tubądzin |
| Seria: | Grand Cave |
| Styl: | kamień |
| Grupa wymiarowa: | duże |
| Rozmiar: | 60 x 60 |
| Zastosowanie: | wewnątrz, zewnątrz |
| Typ: | podłogowe |
| Kolor: | szary |
| Powierzchnia: | mat |
| Kształt: | kwadrat |
| Rektyfikacja: | tak |
- Strona główna
- Płytki
- Tubądzin Grand Cave grey STR płytka podłogowa 59,8x59,8 cm
Tubądzin Grand Cave grey STR płytka podłogowa 59,8x59,8 cm
Nr Kat. PP01218059805981073
Pytania
(2)Dostępny w salonie
Tubądzin Grand Cave grey STR płytka podłogowa 59,8x59,8 cm
Nr Kat. PP01218059805981073
Pytania
(2)Dostępny w salonie
1,79 m2 = 1 opak. = 5 szt. = 206,08 zł
Opis produktu Tubądzin Grand Cave grey STR płytka podłogowa 59,8x59,8 cm
- płytka podłogowa
- materiał: gres
- długość: 598 mm
- szerokość: 598 mm
- grubość: 8 mm
- płytka rektyfikowana
- płytka mrozoodporna
- klasa ścieralności (PEI): IV
- ilość sztuk w kartonie: 5
- ilość m2 w kartonie: 1,79
- cena za metr kwadratowy
- powierzchnia: mat
- kolor: szary (grey)
Dane techniczne
| Marka | Tubądzin |
| Seria | Grand Cave |
| Styl | kamień |
| Grupa wymiarowa | duże |
| Rozmiar | 60 x 60 |
| Zastosowanie | wewnątrz, zewnątrz |
| Typ | podłogowe |
| Kolor | szary |
| Powierzchnia | mat |
| Kształt | kwadrat |
| Rektyfikacja | tak |
| Wykończenie | struktura |
| Materiał | gres |
| Mrozoodporność | tak |
| Klasa ścieralności | PEI IV |
| Dłuższy bok | 59.8 cm |
| Krótszy bok | 59.8 cm |
| Kod EAN | 5900199201859 |
| Wymiary z opakowaniem | 60 x 4 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem | 35,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Który to gatunek płytki?
Gatunek: I
(0)
(1)
Czy płytkę można położyć na ścianie?
Tak.
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





