| Marka: | Tres |
| Seria: | Tempotres |
| Kształt: | inna |
| Dłuższy bok: | 6 cm |
| Krótszy bok: | 6 cm |
| Kolor: | chrom |
| Z ramieniem prysznicowym: | nie |
| Kod EAN: | 8429546394626 |
| Wymiary z opakowaniem: | 10 x 13 x 103 cm |
| Waga z opakowaniem: | 1,82 kg |
- Strona główna
- Prysznice
- Deszczownice
- Tres Tempo-Tres głowica prysznicowa z rurką chrom...
Tres Tempo-Tres głowica prysznicowa z rurką chrom 1.12.161.50
Nr Kat. 11216150
multirabaty
Tres Tempo-Tres głowica prysznicowa z rurką chrom 1.12.161.50
Nr Kat. 11216150
Opis produktu Tres Tempo-Tres głowica prysznicowa z rurką chrom 1.12.161.50
<p>- oszczędność 50% wody<br />- z systemami wydajności energetycznej i oszczędności wody<br />- przepływ: 6 l/m<br />- kolor: chrom</p>
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





