| Marka: | Tres |
| Seria: | Study-Tres |
| Montaż: | stojąca |
| Typ: | jednouchwytowa |
| Rodzaj: | zwykła |
| Wyposażenie: | bez korka |
| Rodzaj wylewki: | stała |
| Kolor: | złoty |
| Termostat: | bez termostatu |
| Kod EAN: | 8429546505831 |
| Wymiary z opakowaniem: | 28 x 9 x 46 cm |
- Strona główna
- Baterie
- Baterie umywalkowe
- Tres Study-Tres bateria umywalkowa stojąca wysoka złoty...
Tres Study-Tres bateria umywalkowa stojąca wysoka złoty połysk 262.307.01.OR
Nr Kat. 26230701OR
Pytania
(1)multirabaty
Tres Study-Tres bateria umywalkowa stojąca wysoka złoty połysk 262.307.01.OR
Nr Kat. 26230701OR
Pytania
(1)Opis produktu Tres Study-Tres bateria umywalkowa stojąca wysoka złoty połysk 262.307.01.OR
- bateria jednouchwytowa z dźwignią
- wysokość baterii: 30,4 cm
- z przedłużką
- kolor: złoty połysk
Dane techniczne
| Marka | Tres |
| Seria | Study-Tres |
| Montaż | stojąca |
| Typ | jednouchwytowa |
| Rodzaj | zwykła |
| Wyposażenie | bez korka |
| Rodzaj wylewki | stała |
| Kolor | złoty |
| Termostat | bez termostatu |
| Kod EAN | 8429546505831 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 9 x 46 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,92 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Czy baterię można zamontować na blacie?
Tak, można. Grubość blatu Max: 60mm.
Kolorem czerwonym oznaczono wymiar:
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





