| Marka: | Tres |
| Seria: | Selection |
| Kształt: | kwadratowa |
| Dłuższy bok: | 30 cm |
| Krótszy bok: | 30 cm |
| Kolor: | chrom |
| Z ramieniem prysznicowym: | tak |
| Kod EAN: | 8429546425450 |
| Wymiary z opakowaniem: | 32 x 9 x 58 cm |
| Waga z opakowaniem: | 4,78 kg |
Deszczownice
Tres Selection deszczownica 30 cm kwadratowa chrom 1.34.433
Nr Kat. 134433
Tres Selection deszczownica 30 cm kwadratowa chrom 1.34.433
Nr Kat. 134433





