| Marka: | Tres |
| Seria: | Selection |
| Kształt: | kwadratowa |
| Dłuższy bok: | 25 cm |
| Krótszy bok: | 25 cm |
| Kolor: | chrom |
| Z ramieniem prysznicowym: | tak |
| Kod EAN: | 8429546425467 |
| Wymiary z opakowaniem: | 34 x 31 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem: | 3,96 kg |
Deszczownice
Tres Selection deszczownica 25 cm kwadratowa chrom 1.34.233
Nr Kat. 134233
Tres Selection deszczownica 25 cm kwadratowa chrom 1.34.233
Nr Kat. 134233





