| Marka: | Tres |
| Seria: | Retro-Tres |
| Dłuższy bok: | 60 cm |
| Typ: | szklana |
| Montaż: | zawieszana |
| Kolor: | chrom, inny |
| Kod EAN: | 8429546401881 |
| Wymiary z opakowaniem: | 15 x 8 x 65 cm |
| Waga z opakowaniem: | 1,20 kg |
Półki
Tres Retro-Tres półka 60 cm szklana 1.24.636.15
Nr Kat. 12463615
Tres Retro-Tres półka 60 cm szklana 1.24.636.15
Nr Kat. 12463615





