| Marka: | Tres |
| Rodzaj: | ramię sufitowe |
| Kolor: | złoty |
| Kod EAN: | 8429546567785 |
| Wymiary z opakowaniem: | 8 x 6 x 13 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,28 kg |
- Strona główna
- Prysznice
- Prysznic - akcesoria
- Tres ramię sufitowe złoty 13452102OPM
Tres ramię sufitowe złoty 13452102OPM
Nr Kat. 13452102OPM
multirabaty
Tres ramię sufitowe złoty 13452102OPM
Nr Kat. 13452102OPM
Opis produktu Tres ramię sufitowe złoty 13452102OPM
- długość: 10 cm
- do deszczownicy
- do mocowania sufitowego
- kolor: matowe różowe złoto 24k
Dane techniczne
| Marka | Tres |
| Rodzaj | ramię sufitowe |
| Kolor | złoty |
| Kod EAN | 8429546567785 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 6 x 13 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,28 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty podobne:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





