| Marka: | Tres |
| Seria: | Exclusive |
| Kształt: | kwadratowa |
| Dłuższy bok: | 50 cm |
| Krótszy bok: | 50 cm |
| Kolor: | biały |
| Z ramieniem prysznicowym: | nie |
| Kod EAN: | 8429546498775 |
| Wymiary z opakowaniem: | 52 x 9 x 62 cm |
| Waga z opakowaniem: | 10,52 kg |
Deszczownice
Tres Exclusive deszczownica 50 cm kwadratowa biały mat 134951BM
Nr Kat. 134951BM
Tres Exclusive deszczownica 50 cm kwadratowa biały mat 134951BM
Nr Kat. 134951BM





