| Marka: | Tres |
| Seria: | Exclusive |
| Kształt: | prostokątna |
| Dłuższy bok: | 45 cm |
| Krótszy bok: | 31.5 cm |
| Kolor: | chrom |
| Z ramieniem prysznicowym: | tak |
| Kod EAN: | 8429546470047 |
| Wymiary z opakowaniem: | 51 x 11 x 51 cm |
| Waga z opakowaniem: | 4,98 kg |
Deszczownice
Tres Exclusive deszczownica 45x31,5 cm prostokątna chrom 034.432.03
Nr Kat. 03443203
Tres Exclusive deszczownica 45x31,5 cm prostokątna chrom 034.432.03
Nr Kat. 03443203





