| Marka: | Tres |
| Seria: | Exclusive |
| Kształt: | kwadratowa |
| Dłuższy bok: | 30 cm |
| Krótszy bok: | 30 cm |
| Kolor: | chrom |
| Z ramieniem prysznicowym: | tak |
| Kod EAN: | 8429546470061 |
| Wymiary z opakowaniem: | 32 x 9 x 58 cm |
| Waga z opakowaniem: | 3,53 kg |
Deszczownice
Tres Exclusive deszczownica 30 cm kwadratowa chrom 034.431.01
Nr Kat. 03443101
Tres Exclusive deszczownica 30 cm kwadratowa chrom 034.431.01
Nr Kat. 03443101





