| Marka: | Tres |
| Kształt: | kwadratowa |
| Dłuższy bok: | 38 cm |
| Krótszy bok: | 38 cm |
| Kolor: | czarny |
| Z ramieniem prysznicowym: | nie |
| Kod EAN: | 8429546513881 |
| Wymiary z opakowaniem: | 41 x 10 x 47 cm |
| Waga z opakowaniem: | 6,51 kg |
Deszczownice
Tres deszczownica 38 cm kwadratowa sufitowa czarny mat 29995301NM
Nr Kat. 29995301NM
Tres deszczownica 38 cm kwadratowa sufitowa czarny mat 29995301NM
Nr Kat. 29995301NM





