- długość: 663 mm
- mosiężny
- niklowany
- kolor: chrom
| Marka: | Tres |
| Seria: | Cuadro-Tres |
| Długość drążka: | 66.3 cm |
| Rodzaj: | drążek |
| Kod EAN: | 8429546419404 |
| Wymiary z opakowaniem: | 13 x 7 x 93 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,99 kg |
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Koniec promocji za:
pon-pt:
09:00-18:00
sob.:
09:00-14:00
Zobacz stronę salonupon-pt:
8:00 - 17:00
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj sięTwój koszyk jest pusty
Nie wiesz od czego zacząć?
Zainspiruj się
Pytania
(1)| Marka: | Tres |
| Seria: | Cuadro-Tres |
| Długość drążka: | 66.3 cm |
| Rodzaj: | drążek |
| Kod EAN: | 8429546419404 |
| Wymiary z opakowaniem: | 13 x 7 x 93 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,99 kg |
Pytania
(1)Opis produktu Tres Cuadro-Slim drążek prysznicowy 66,3 cm chrom 1.07.922
- długość: 663 mm
- mosiężny
- niklowany
- kolor: chrom
| Marka | Tres |
| Seria | Cuadro-Tres |
| Długość drążka | 66.3 cm |
| Rodzaj | drążek |
| Kod EAN | 8429546419404 |
| Wymiary z opakowaniem | 13 x 7 x 93 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,99 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Produkty podobne:
Opinie klientów:


Pytania i odpowiedzi
Drążek jest z mosiądzu. Uchwyty są z tworzywa.
[concept]
[explanation]
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!