| Marka: | Termal |
| Seria: | Slim |
| Rodzaj: | drabinkowy |
| Wysokość: | 140 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Moc: | 554 Wat |
| Rozstaw podłącz.: | 46.5 cm |
| Podłączenie: | dolne |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 2010000001523 |
| Wymiary z opakowaniem: | 50 x 140 x 9 cm |
Grzejniki łazienkowe
Termal Slim grzejnik łazienkowy 50x140 cm biały GŁ-D500x1400RAL9016
Nr Kat. GŁD500x1400RAL9016
Termal Slim grzejnik łazienkowy 50x140 cm biały GŁ-D500x1400RAL9016
Nr Kat. GŁD500x1400RAL9016





