| Marka: | Termal |
| Seria: | Slim |
| Rodzaj: | drabinkowy |
| Wysokość: | 100 cm |
| Szerokość: | 60 cm |
| Moc: | 473 Wat |
| Rozstaw podłącz.: | 56.5 cm |
| Podłączenie: | dolne |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 2010000003633 |
| Wymiary z opakowaniem: | 60 x 100 x 9 cm |
Grzejniki łazienkowe
Termal Slim grzejnik łazienkowy 60x100 cm biały GŁ-D600x1000RAL9016
Nr Kat. GŁD600x1000RAL9016
Termal Slim grzejnik łazienkowy 60x100 cm biały GŁ-D600x1000RAL9016
Nr Kat. GŁD600x1000RAL9016





