| Marka: | Termal |
| Seria: | Erebus |
| Rodzaj: | Drabinkowy |
| Wysokość: | 60 cm |
| Szerokość: | 80 cm |
| Moc: | 653 Wat |
| Rozstaw podłącz.: | 76 cm |
| Podłączenie: | Dolne |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 2019989968995 |
| Wymiary z opakowaniem: | 80 x 60 x 13 cm |
Grzejniki łazienkowe
Outlet - Termal Erebus grzejnik łazienkowy 80x60 cm biały GŁP800x600RAL9016
Nr Kat. GŁP800x600RAL9016_OUT1
outlet
Outlet - Termal Erebus grzejnik łazienkowy 80x60 cm biały GŁP800x600RAL9016
Nr Kat. GŁP800x600RAL9016_OUT1





