| Marka: | Terma |
| Seria: | Warp T Bold |
| Rodzaj: | drabinkowy |
| Wysokość: | 111 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Moc: | 780 Wat |
| Podłączenie: | dolne |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 5901804477270 |
| Waga z opakowaniem: | 31,27 kg |
Grzejniki łazienkowe
Terma Warp T Bold One grzejnik łazienkowy 111x50 cm biały WZWBN111050K916S1P
Nr Kat. WZWBN111050K916S1P
Terma Warp T Bold One grzejnik łazienkowy 111x50 cm biały WZWBN111050K916S1P
Nr Kat. WZWBN111050K916S1P





