- Strona główna
- Ogrzewanie
- Grzejniki łazienkowe
- Terma Warp T Bold grzejnik łazienkowy drabinkowy 111x50...
Terma Warp T Bold grzejnik łazienkowy drabinkowy 111x50 cm biały WGWTB111050K916ZX
Nr Kat. WGWTB111050K916ZX
Terma Warp T Bold grzejnik łazienkowy drabinkowy 111x50 cm biały WGWTB111050K916ZX
Nr Kat. WGWTB111050K916ZX
Opis produktu Terma Warp T Bold grzejnik łazienkowy drabinkowy 111x50 cm biały WGWTB111050K916ZX
- wysokość: 1110 mm
- szerokość: 500 mm
- moc 75/65/20ºC: 780 W
- podłączenie dolne środkowe ZX
- rozstaw podłączenia: 50 mm
- ciśnienie robocze 600 kPa
- maksymalna temperatura pracy do 95°C
- w komplecie odpowietrznik oraz zestaw mocowań
- grzejnik niedostępny w kolorze chrom
- waga: 21.30 kg
- kolor: biały RAL 9016
Cena dotyczy grzejnika w kolorze białym.
Dane techniczne
| Marka | Terma |
| Seria | Warp T Bold |
| Rodzaj | drabinkowy |
| Wysokość | 111 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc | 780 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5901804213557 |
| Wymiary z opakowaniem | 55 x 12 x 120 cm |
| Waga z opakowaniem | 31,27 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





