| Marka: | Terma |
| Seria: | Vivo |
| Rodzaj: | dekoracyjny |
| Wysokość: | 139 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Moc: | 512 Wat |
| Rozstaw podłącz.: | 5 cm |
| Podłączenie: | dolne |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 5901804572203 |
| Wymiary z opakowaniem: | 55 x 8 x 148 cm |
- Strona główna
- Ogrzewanie
- Grzejniki łazienkowe
- Terma Vivo grzejnik łazienkowy 139x50 cm biały...
Terma Vivo grzejnik łazienkowy 139x50 cm biały WGVOV139050K916ZX
Nr Kat. WGVOV139050K916ZX
Terma Vivo grzejnik łazienkowy 139x50 cm biały WGVOV139050K916ZX
Nr Kat. WGVOV139050K916ZX
Opis produktu Terma Vivo grzejnik łazienkowy 139x50 cm biały WGVOV139050K916ZX
- wysokość: 1390 mm
- szerokość: 500 mm
- podłączenie dolne środkowe ZX
- rozstaw podłączeń: 50 mm
- moc cieplna 75/65/20 (W): 512
- w komplecie odpowietrznik i zestaw mocowań
- wykończenie: farba proszkowa
- temperatura pracy do 95°C
- kolor: RAL 9016 biały
Cena dotyczy samego grzejnika w kolorze białym z podłączeniem ZX.
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





