- rozstaw podłączeń: 50 mm
| Marka: | Terma |
| Seria: | Tytus |
| Rodzaj: | drabinkowy |
| Wysokość: | 178 cm |
| Szerokość: | 54 cm |
| Moc: | 1412 Wat |
| Rozstaw podłącz.: | 5 cm |
| Podłączenie: | dolne |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 5907722074089 |
| Wymiary z opakowaniem: | 59 x 14 x 187 cm |
Dni Deante! Darmowa dostawa od 499 zł i kod rabatowy -5%
Dante - darmowa dostawa i kod
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!