Terma Lima grzejnik łazienkowy 82x60 cm biały WGLIM082060K916Z8
Nr Kat. WGLIM082060K916Z8
Nr Kat. WGLIM082060K916Z8
Opis produktu Terma Lima grzejnik łazienkowy 82x60 cm biały WGLIM082060K916Z8
- materiał: stal
- podłączenia: 1/2"
- wyposażenie: odpowietrznik, konsole mocujące w komplecie z kołkami rozporowymi
- wykończenie: farba proszkowa
- kolor: RAL 9016 biały
- temperatura pracy: do 95°C
- aprobaty i certyfikaty: deklaracja zgodności z normą PN-EN 442
- waga: 8,4 kg
- wysokość: 820 mm
- szerokość: 600 mm
- rozstaw podłączeń: 50 mm