- podłączenie Z8 dolne środkowe o rozstawie 50 mm z możliwością podłączenia grzałki elektrycznej po prawej stronie grzejnika
| Marka: | Terma |
| Seria: | Lima |
| Rodzaj: | dekoracyjny, drabinkowy |
| Wysokość: | 50 cm |
| Szerokość: | 70 cm |
| Moc: | 324 Wat |
| Rozstaw podłącz.: | 67 cm |
| Podłączenie: | dolne |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 5901804278556 |
| Wymiary z opakowaniem: | 75 x 14 x 59 cm |





