| Marka: | Terma |
| Seria: | Domi |
| Rodzaj: | drabinkowy |
| Wysokość: | 111.6 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Moc: | 513 Wat |
| Rozstaw podłącz.: | 47 cm |
| Podłączenie: | dolne |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 5907722055699 |
| Wymiary z opakowaniem: | 55 x 10 x 121 cm |
Grzejniki łazienkowe
Terma Domi grzejnik łazienkowy 111,6x50 cm biały WGDOM111050K916SX
Nr Kat. WGDOM111050K916SX
Terma Domi grzejnik łazienkowy 111,6x50 cm biały WGDOM111050K916SX
Nr Kat. WGDOM111050K916SX





