| Marka: | Terma |
| Seria: | Dexter Pro |
| Rodzaj: | dekoracyjny, drabinkowy |
| Wysokość: | 176 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Moc: | 751 Wat |
| Rozstaw podłącz.: | 5 cm |
| Podłączenie: | dolne |
| Kolor: | biały |
| Wymiary z opakowaniem: | 55 x 11 x 185 cm |
| Waga z opakowaniem: | 20,61 kg |
Grzejniki łazienkowe
Terma Dexter Pro grzejnik łazienkowy 176x50 cm biały WGDEP176050K916Z8
Nr Kat. WGDEP176050K916Z8
Terma Dexter Pro grzejnik łazienkowy 176x50 cm biały WGDEP176050K916Z8
Nr Kat. WGDEP176050K916Z8





