| Marka: | Terma |
| Seria: | Bone |
| Rodzaj: | dekoracyjny, drabinkowy |
| Wysokość: | 161 cm |
| Szerokość: | 50 cm |
| Moc: | 607 Wat |
| Rozstaw podłącz.: | 5 cm |
| Podłączenie: | dolne |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 5907722083388 |
| Wymiary z opakowaniem: | 55 x 8 x 170 cm |
Grzejniki łazienkowe
Terma Bone DW grzejnik łazienkowy 161x50 cm biały WGBSD161050K916ZX
Nr Kat. WGBSD161050K916ZX
Terma Bone DW grzejnik łazienkowy 161x50 cm biały WGBSD161050K916ZX
Nr Kat. WGBSD161050K916ZX





