| Marka: | Terma |
| Seria: | Angus V |
| Rodzaj: | dekoracyjny |
| Wysokość: | 146 cm |
| Szerokość: | 52 cm |
| Moc: | 711 Wat |
| Rozstaw podłącz.: | 5 cm |
| Podłączenie: | dolne |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 5901804035340 |
| Waga z opakowaniem: | 21,90 kg |
- Strona główna
- Ogrzewanie
- Grzejniki łazienkowe
- Terma Angus V grzejnik łazienkowy 146x52 cm biały...
Terma Angus V grzejnik łazienkowy 146x52 cm biały WGANG146052K916ZX
Nr Kat. WGANG146052K916ZX
Terma Angus V grzejnik łazienkowy 146x52 cm biały WGANG146052K916ZX
Nr Kat. WGANG146052K916ZX
Opis produktu Terma Angus V grzejnik łazienkowy 146x52 cm biały WGANG146052K916ZX
- wysokość: 1460 mm
- szerokość: 520 mm
- moc cieplna 75/65/20 (W): 711
- podłączenie dolne środkowe ZX
- rozstaw podłączeń: 50 mm
- w komplecie odpowietrznik oraz zestaw mocowań
- ciśnienie robocze: do 0,8 MPa
- temperatura pracy: do 95°C
- materiał: stal
- wykończenie: farba proszkowa
- waga: 19,71 kg
- kolor: biały
Cena dotyczy grzejnika w kolorze białym.
Dane techniczne
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





