- rozstaw podłączeń: 50 mm
| Marka: | Terma |
| Seria: | Angus V |
| Rodzaj: | dekoracyjny |
| Wysokość: | 146 cm |
| Szerokość: | 52 cm |
| Moc: | 711 Wat |
| Rozstaw podłącz.: | 5 cm |
| Podłączenie: | dolne |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 5907722085092 |
| Wymiary z opakowaniem: | 56 x 8 x 155 cm |
Dni Deante! Darmowa dostawa od 499 zł i kod rabatowy -5%
Dante - darmowa dostawa i kod
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Wszystkie
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!