| Marka: | Teka |
| Seria: | Stream |
| Kształt: | okrągła |
| Dłuższy bok: | 25 cm |
| Krótszy bok: | 25 cm |
| Kolor: | złoty |
| Z ramieniem prysznicowym: | nie |
| Kod EAN: | 8413509245520 |
| Wymiary z opakowaniem: | 7 x 27 x 26 cm |
| Waga z opakowaniem: | 1,32 kg |
Deszczownice
Teka Stream deszczownica 25 cm okrągła złota 79006810G2
Nr Kat. 79006810G2
Teka Stream deszczownica 25 cm okrągła złota 79006810G2
Nr Kat. 79006810G2





