| Marka: | Teka |
| Seria: | Maestro |
| Rodzaj okapu: | podszafkowy |
| Szerokość: | 70 cm |
| Kolor: | czarny, stal |
| Sterowanie: | elektroniczne |
| Klasa energetyczna: | A |
| Maksymalna wydajność: | 738 m3/h |
| Poziom hałasu: | 70.1 dB |
| Kod EAN: | 8434778022346 |
| Wymiary z opakowaniem: | 78 x 36 x 36 cm |
Okapy kuchenne
Teka Maestro okap kuchenny 70 cm podszafkowy czarny-stal 113100006
Nr Kat. 113100006
Teka Maestro okap kuchenny 70 cm podszafkowy czarny-stal 113100006
Nr Kat. 113100006





