| Marka: | Teka |
| Seria: | Maestro |
| Rodzaj okapu: | podszafkowy |
| Szerokość: | 53.2 cm |
| Kolor: | stal |
| Sterowanie: | elektroniczne |
| Klasa energetyczna: | A |
| Maksymalna wydajność: | 735 m3/h |
| Poziom hałasu: | 70.1 dB |
| Kod EAN: | 8434778025644 |
| Wymiary z opakowaniem: | 60 x 36 x 36 cm |
Okapy kuchenne
Teka Maestro okap kuchenny 53,2 cm podszafkowy stal 113100007
Nr Kat. 113100007
Teka Maestro okap kuchenny 53,2 cm podszafkowy stal 113100007
Nr Kat. 113100007





