| Marka: | Teka |
| Seria: | Easy |
| Rodzaj okapu: | ścienny |
| Szerokość: | 60 cm |
| Kolor: | czarny |
| Sterowanie: | elektroniczne |
| Klasa energetyczna: | A |
| Maksymalna wydajność: | 485 m3/h |
| Poziom hałasu: | 64 dB |
| Kod EAN: | 8434778011692 |
| Wymiary z opakowaniem: | 64 x 36 x 42 cm |
Okapy kuchenne
Teka Easy okap kuchenny 60 cm ścienny czarny 112950010
Nr Kat. 112950010
Teka Easy okap kuchenny 60 cm ścienny czarny 112950010
Nr Kat. 112950010





