| Marka: | Teka |
| Seria: | E |
| Dłuższy bok: | 46.5 cm |
| Krótszy bok: | 44 cm |
| Montaż: | wpuszczony |
| Wykończenie: | gładki |
| Ilość komór: | 1 - komorowy |
| Otwór na baterie: | Nie |
| Ociekacz: | Nie |
| Kod EAN: | 8695671102027 |
| Wymiary z opakowaniem: | 51 x 51 x 31 cm |
Zlewozmywaki stalowe
Teka E 50 1C zlewozmywak 46,5 x 44 cm stal mat 30000017
Nr Kat. 30000017
Teka E 50 1C zlewozmywak 46,5 x 44 cm stal mat 30000017
Nr Kat. 30000017





