| Marka: | Strühm |
| Seria: | Vigor |
| Rodzaj: | zasilacz |
| Kod EAN: | 5901477348556 |
| Wymiary z opakowaniem: | 3 x 17 x 4 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,16 kg |
- Strona główna
- Źródła światła i taśmy LED
- Akcesoria do źródeł światła i taśm LED
- Strühm Vigor zasilacz 04855
Strühm Vigor zasilacz 04855
Nr Kat. 04855
multirabaty
Strühm Vigor zasilacz 04855
Nr Kat. 04855
Opis produktu Strühm Vigor zasilacz 04855
- zasilacz led
- wysokość: 24 mm
- szerokość: 163 mm
- głębokość: 37 mm
- IP20
- moc 60W
- napięcie wyjściowe SEC 12 V DC, 5 A
- osprzęt nie jest przeznaczony do działania w stanie bez obciążenia
- kolor: srebrny
Dane techniczne
| Marka | Strühm |
| Seria | Vigor |
| Rodzaj | zasilacz |
| Kod EAN | 5901477348556 |
| Wymiary z opakowaniem | 3 x 17 x 4 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,16 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





