| Marka: | Strühm |
| Seria: | Pixi |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 5901477336959 |
| Wymiary z opakowaniem: | 4 x 10 x 5 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,05 kg |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Akcesoria do lamp zewnętrznych
- Strühm Pixi czujnik ruchu biały 03695
Strühm Pixi czujnik ruchu biały 03695
Nr Kat. 03695
multirabaty
Strühm Pixi czujnik ruchu biały 03695
Nr Kat. 03695
Opis produktu Strühm Pixi czujnik ruchu biały 03695
- możliwość ustawienia poziomu natężenia oświetlenia otoczenia (3-2000 lx), przy którym urządzenie pracuje
- kąt działania czujnika 120°/360°
zasięg wykrywania ruchu < 6 m (< 24°C)
- regulacja czasu świecenia od 10 s do 8 min
- moc max 800 W
- stopień odporności na wnikanie ciał stałych i wilgoci
- materiał: poliwęglan PC
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Strühm |
| Seria | Pixi |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5901477336959 |
| Wymiary z opakowaniem | 4 x 10 x 5 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,05 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





